Kategoriler
İstanbul Silivri

Silivri Oto Çekici

Silivri Oto Çekici Bazı araçlar daha fazla bakıma ihtiyaç duyabilir ve bu nedenle insanlar bunu talep eder, bu tam olarak düz yataklı çekme hizmetinin içindir.

Düz yataklı çekici kamyonlar ekstra güvenlik sağlar ve böylece aracınız yolculuk sırasında hasar görme riskiyle karşı karşıya kalır. Düz yataklı çekme sırasında, dört tekerleğin tümü yerden kaldırılır ve çekicinin yatağına veya rampasına güvenli bir şekilde sabitlenir.

Bu, araçta herhangi bir hasar oluşma riskini veya potansiyelini büyük ölçüde azaltır. Düz yataklı çekme, popüler ve güvenli bir çekme yöntemidir. Bu yöntemle motosiklet, araba, lüks araba gibi araçları çekebiliriz.

Bir aracın uzun bir mesafeye taşındığı zamanlar vardır, bu nedenle bu yöntem de kullanılacaktır. Ayrıca müşteri, aracın mekanik sistemlerini sabitlemek için tekerleklerin yere temas etmesine izin vermemesini talep etmiş olabilir.

Tekerlek Kaldırma 

Çekme Tekerlek kaldırarak çekmenin bir takım avantajları vardır. Modern tekerlekli kaldırma çekici kamyonları, kaldırma için metal manşonlarla birlikte gelir ve aynı zamanda çekilen aracın ağırlığını lastikleriyle destekler.

Bu yöntemin bir avantajı, sağladığı hareket kabiliyetidir ve bu da, araçların dar alanlardan seyretmesine izin verir. Aracı bağlamak hızlı ve etkilidir. Ek olarak, tekerlekli kaldırma çekici ile kısa mesafelerde çekme hızlı ve kolaydır.

Çekmede en basit yöntemlerden biri olan tekerlek kaldırma, çekilirken araçlara zarar vermeden minimum çabayla maksimum sonuç verir . 

Orta Yük Çekme 

Aracınız için güvenli ve sorunsuz bir çekme işlemi gerçekleştirdiğimizden emin olmak için en son teknolojiyi ve en iyi çalışma uygulamalarını uyguluyoruz. Aracınız bozulduysa, onu istediğiniz yere güvenle çekebiliriz.

Teknisyenlerimiz, çekme konusunda son derece yetenekli eğitilmiştir ve çekici filomuz, çeşitli orta büyüklükteki kamyonları çekmek için mevcuttur. Kamyonetler, karavanlar, karavanlar, römorklar ve diğer orta hizmet araçlarından, onları dikkatli bir şekilde yönetebilir ve taşıyabiliriz  

Silivri Oto Çekici Ağır Hizmet Tipi Çekme 

Çekici filomuz, otobüsler, yarı kamyonlar, karavanlar, yarı kamyonlar, römorklar ve daha fazlası gibi büyük ağır hizmet araçlarını yönetebilir. İyi donanımlı, kapsamlı araçlarımız ve profesyonel kadromuzla, bu ağır ağırlıkları güvenli, dikkatli ve hasarsız olarak idare edeceğiz .

Düşük Açıklıklı Çekme 

Çekici kamyonların belirli minimum yükseklikleri vardır. Düşük açıklıklı alanlarda veya park garajlarında çekme hizmetlerinin gerekli olduğu durumlarda,

bazı çekici araçların çekme görevlerini yerine getirmesi zor olabilir. Düşük açıklıklı çekicilerimizle bu görevleri kolaylıkla ve verimli bir şekilde yerine getirebiliriz.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir