Kategoriler
Skoda Yol Yardım

Skoda Yol Yardım

SKODA Yol Yardımı, yılın 365 günü, günün 24 saati güvenilir ve güvenli yol yardımı sunar. SKODA Yol Yardımı – Yol Yardım, tele asistan ve yol yardım hizmetlerinden oluşur. Skoda’nız herhangi bir nedenle hareketsiz hale getirilirse (yanlış anahtarlar, yakıt eksikliği veya delinme olsa bile), Skoda Yardımı’na bir telefon çağrısı, Türkiye’nin herhangi bir yerinde hızlı bir şekilde yardım sağlayacaktır.

En akıllı sürücüler bile bazen sorun yaşayabilir. Ancak karaya oturmuş yol kenarında olmak hayal kırıklığına yol açmamalıdır. Skoda Yol Tarafı Yardım sayesinde çok yakında yola çıkabilirsiniz. Mekanik yardımdan büyük arızalara kadar hepsini ele alacağız.

8 SKODA -ROAD SİDE ASSİSTANCE’IN BASİT ZEKİCE İŞARETLERİ

Aracınız arıza tesisinde hareket ettirilemezse, aracınızı bir başkentte veya büyük bir kasabada tercih ettiğiniz yetkili Skoda tamircisine teslim edeceğiz. Başka herhangi bir bölgede, en yakın yetkili Skoda Ortağı’na veya bu Skoda Ortağı arıza noktasından (metro bölgesinde) 20 kilometre uzaklıkta ise müşterinin Skoda Yol Yardım Ortağı seçimine çekilirsiniz. Arıza iş saatlerinden sonra meydana gelmişse, aracınızın güvenli bir tesiste çekilmesine ve ertesi iş günü yetkili bir tamirciye teslim edilmesini ayarlayacağız.


Düz / Zayıf pil

Boş piller oluşabilir. Kendinizi bir akü sorunu ile hareketsiz bulursanız, aracınıza gideceğiz, aküyü performans açısından test edeceğiz, boş aküyü takviye başlatacağız veya gerekirse akü değişimini koordine edeceğiz.

Patlak teker

Kendinizi düz bir lastikle bulursanız, aracın tamir edilebilir stepnesi ile değiştireceğiz. Aracınızda bir stepne yoksa, aracı en yakın olan hangisi (çekme / taşıma sınırlarına tabi) onaylanmış bir lastik çıkışına veya yetkili bir tamirciye taşıyacağız.

SKODA Yol Yardım Yakıt bitkinliği

Aracınızda yakıt kalmazsa, size en yakın benzin istasyonuna gitmeniz için yeterli benzin veya dizel (maksimum 10 litreye kadar) sağlayacağız.

Anahtar değiştirme.

Anahtarlarınızı kaybederseniz veya aracınıza kilitlerseniz, (gösterilen mülkiyet kanıtına tabi olarak) tüm makul yardımı sağlayacağız

· Yedek anahtar bulma ve teslim etme

· Daha pratik ise sürücünün yedek anahtarı almasını sağlayın; veya

Anahtarın bulunmadığı diğer tüm durumlarda, aracı uygun giriş yöntemlerinin kullanılabileceği yetkili bir tamirciye taşımayı ayarlayacağız.

SKODA Yol Yardım Hizmeti

Günü kaydedebilmemiz için sayıyı kaydedin.

En akıllı sürücüler bile bazen sorun yaşayabilir. Neyse ki, yol boyunca yardımımıza 12 aylık ücretsiz üyelik sunan her zaman yanınızdayız. Bu, gerekirse Türkiye nin herhangi bir yerinde ulaşım ve konaklama. Böylece dışarı çıkıp endişelenmeden keşfe çıkabilirsiniz.

Her yeni ŠKODA aracı, garanti başlangıç ​​tarihinden itibaren bir yıllık ücretsiz yol yardımı üyeliği içerir.

Sadakatiniz için teşekkür etmek amacıyla, araç Skoda Yol Yadım Servis Programı kilometre hesalarına göre planlı bakım için yetkili bir ŠKODA Yetkili Satıcısına iade edilirse, ücretsiz Servis Başlatılan Yol Yardımı (kısaca SIRA) etkinleştirilecektir.

SIRA’ya hak kazanabilmek için, aracınızın yola dayanıklı bir durumda olması ve Skoda Yol Yardım standart tarifeli servisinin yetkili bir ŠKODA bayii tarafından gerçekleştirilmesi gerekir.

Servis planına uyulması aracınızın hak ettiği sevgiyi ve bakımı almasını sağlar. Bu nedenle, yetkili SKODA bayisi sunulan araçlar, servis programı kilometre taşının 42 gün sonrasına veya 2.500 kilometreye kadar bir SIRA Politikası için uygun olacaktır. Eğer ağımızın dışında önceki servisler kaçırılmış veya tamamlanmışsa, standart bir zamanlanmış servis için yetkili bir Skoda Bayisine döndüğünüzde de uygun olursunuz.

Orijinal yeni araç garantisi başlangıç ​​tarihinden itibaren 9 yaşından büyük araçlar SIRA için uygun değildir. SIRA politikasının süresi orijinal yeni araç garantisi başlangıç ​​tarihinden itibaren veya on yıl sonra sona erecekse ve başka bir SIRA politikası etkinleştirilmeyecektir. Bir araca kullanım ömrü boyunca en fazla 9 SIRA Politikası uygulanabilir.

Bizi ararken unutmamanız gereken kolay bir kontrol listesi:

Adınız ve telefon numaranız
Mümkünse en yakın caddeye sahip konumunuz
Sorunun veya acil durumun açıklaması
Araç kayıt numaranız

Tabii ki, bir arıza veya kazadan sonra sizi endişelendirecek olan sadece biz değiliz. Bu durumda, gecikmeden etkilenebilecek veya endişelenebilecek arkadaşlara, aileye veya iş ortaklarına acil mesajlar göndeririz. Bu basit bir jest, ama önemli bir jest.

Skoda Yol Yardım üyeliği Türkiye İletişim 444 77 80 tarafından ‘Allianz Global Assistance’ (‘Allianz Global Assistance’) ticareti ile sağlanmaktadır. Üyeliğiniz altında yol kenarında araç yardımı talep ettiğinizde, bu talebi, aşağıda belirtilen şartlar ve koşullar hakkında hizmetleri sağlayacak olan Allianz Global Assistance’a yapacaksınız. Şartlar ve koşullar, istisnalar ve sınırlamalar içerir.

Skoda Yol Yardım formunun tüm şartlarını aşağıdaki koşullardan indirebilirsiniz.

Skoda oto çekiçi hizmetleri Skoda oto lastik yardım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir