Kategoriler
Balıkesir Susurluk

Susurluk Oto Çekici

Susurluk Oto Çekici Yol yardımı, yolda ve hatta evde bir araç sorunuyla karşılaşırsanız size yardımcı olmak için tasarlanmıştır.Kapsadığı hizmet yelpazesi değişebilir. Ancak genel olarak, aşağıdaki gibi şeylerle karşı karşıya kalabilirsiniz:

 1. En yakın onarım yerine çekme
 2. Patlak lastik değişimi
 3. Piliniz biterse atlama başlar
 4. Kilitlenirseniz çilingir hizmetleri
 5. Benzininiz biterse yakıt dağıtımı
 6. Arabanız çamura, karda veya hendeğe takılırsa kurtarma
 7. Geçici olarak araç kiralamanız gerekiyorsa kiralık araç indirimleri

Susurluk Oto Çekici

Yol yardımı kapsamı, standart otomobil sigortasından farklıdır . Otomobil sigortası. Sizi ve aracınızı kaza, hırsızlık, vandalizm veya doğa eylemleriyle ilgili hasar durumunda korumak için tasarlanmıştır. Araç onarımlarını, tıbbi masrafları ve diğer insanların veya onların mallarının yaralanması için kişisel sorumluluğu kapsayabilir. Otomobil sigortası poliçenizin bir parçası olarak yol yardımı alabilirsiniz, ancak bunlar iki ayrı şeydir.

Not

Araba sigorta şirketiniz aracılığıyla veya başka bir yerde yol yardımı kapsamına uygun olup olmadığınız, aracınızın yaşına ve kilometresine bağlı olabilir. 

Yol yardım sigortanız varsa, bunu diğer herhangi bir sigorta gibi kullanabilirsiniz. Özellikle, yardım gerektirdiğini düşündüğünüz bir durum varsa, kapsama alanınızın olduğu şirketi arayarak başlarsınız. Bazı yol yardımı sağlayıcılarının kullanabileceğiniz bir mobil uygulaması da vardır. 

Karşılaştığınız araç sorununun türünü açıklamanız gerekir ve yol yardımı şirketi. Kapsam dahilinde olduğundan emin olmak için politikanızı hızla gözden geçirir. Varsayalım ki, bir ortak şirket (bir çekme şirketi gibi). Size yardım etmek için nerede olursanız olun oraya gönderilecektir. Yol yardımı poliçenizin kapsamadığı tüm cepten masrafları ödemekten siz sorumlusunuz. Ve eğer poliçenin bir indirilebilirliği varsa , bunu da ödemekle yükümlüsünüz. Ek çekme ücreti ödemeden bir aracın ne kadar uzağa çekilebileceği konusunda sınırlamalar olabilir. 

Yol yardımı sigortası kapsamına girmenin birkaç yolu vardır:

 1. Araba sigorta şirketleri
 2. Yol yardımı üyelik hizmetleri
 3. Araç üreticisinin garantisi
 4. Cep telefonu şirketi 
 5. Kredi kartı şirketi
 6. Üyelik kuruluşları

Yol yardımı sigortasını karşılaştırırken göz önünde bulundurmanız gereken en önemli iki nokta. Nelerin kapsandığı ve bunun için ne ödeyeceğinizdir. Maliyet açısından, mevcut araba sigortası poliçenizin kapsamı için yılda 15 ila 60 tl ödeyebilirsiniz. Bir yol yardımı üyelik planına kaydolmak, yılda 50 ila 360 tl’ye mal olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir