Kategoriler
Suzuki Yol Yardım

Suzuki Yol Yardım

Suzuki Yol Yardım, şu anda satın alabileceğiniz en güvenli yol yardım ve güvenilir arabalardan bazılarını inşa ediyor – ancak sahipleri bazen anahtarlarını kaybediyor;

herkes düz bir lastik alabilir; ve gözünüzü topun dışına alıp aniden yakıtınızın bittiğini fark edebilirsiniz

Bu olasılıklar ve daha fazlası için daima Suzuki Assistance var.

Her yeni Suzuki yol yardım , ister İstanbul’de ister İzmir’da, yol yardımı, iyileşme ve Home start hizmeti ile bir yıllık korumaya sahiptir.

Suzuki yol yardım Acil onarım mümkün değilse,

72 saate kadar kredi aracı almaya hak kazanırsınız ya da toplu taşıma masrafları için geri ödeme alırsınız. Alternatif olarak, arabanız tamir edilirken otel konaklamanız için ödeme yaparız.

Bir arıza durumunda, Suzuki Assistance ekibini arayın.

0532 351 69 82’i arayın ve yardım yolda olacaktır.
Tüm hüküm ve koşulları aracınızın torpido gözünde saklanan bir yardım kitapçığında bulabilirsiniz.

SUZUKİ’NİZİ NASIL ATLARSINIZ

Video oynatmak
nasıl zıplamaya başlar
Diğer her şey gibi, piliniz de şarjı bitecek ve çalışmayı durduracak kadar aşınmaya ve yıpranmaya maruz kalabilir. Neyse ki, bir hızlı başlangıç ​​genellikle pili şarj edebilir, normal sürüş ile akünün şarjını geri yükler.

Suzuki yol yardım Ancak piliniz boşsa, tam olarak nasıl başlayacağınızı bilmek iyidir.

Arabanın kaputunu açmanız, ardından bir jumper kablosu almanız ve kırmızı kabloyu şarjı yapan pilin pozitif terminaline (çoğu pil bunu + simgesiyle işaretler) bağlamanız gerekir (bu her zaman gerekir önce yapılmalıdır) ve pilin şarj edilmesi gereken pozitif terminali. Ardından siyah kabloyu alın ve şarj aküsünün negatif terminalinden, şarj edilmesi gereken akünün bulunduğu motor bölmesinin boyanmamış ağır bir bölümüne bağlayın.

Suzuki yol yardım Daha sonra diğer arabanın motorunu çalıştırırsınız,

bir dakika kadar bekledikten sonra arabanızı çalıştırırsınız. Her iki aracı da birkaç dakika bağlı ve çalışır halde bırakın, ardından kabloları çıkarın ve bağlarken kullandığınız sırayı tersine çevirin.

Daha sonra pilinizi kontrol ettirmek için yerel Suzuki Servis Merkezinize gidebilirsiniz. Değiştirilmesi gerekebilir, bu nedenle tekrar atlamak zorunda kalmayacağınızdan emin olun.

PATLAK LASTİK NASIL DEĞİŞTİRİLİR


Patlak lastikler herkesin başına gelebilir. Arabanıza takılmış yepyeni lastikleriniz olsa bile, bir çiviyi veya delinmeyi sağlayacak keskin bir şeyi geçecek kadar şanssız olabilirsiniz. Bazı sürücüler yıllarca hiç düzleşmezken, diğerleri kendilerini sadece aylar içinde delinmiş olarak bulabilirler.

Stepneniz veya alan koruyucunuz varsa, otomobilin düz bir zeminde olduğundan emin olun ve el frenini çekin. Bijon somunlarını ve kilitleme aletini kullanarak bijon somunlarını gevşetin, ardından kriko noktasını bulun ve lastiği artık yere oturmayacak şekilde krikoyu kaldırın. Patlak lastiği sökün, yedek lastikle değiştirin ve somunları sıkın, ardından krikoyu sökün.

korkmayın: bunun yerine sizi kısa sürede tekrar yola çıkarabilecek bir onarım kiti ile birlikte gelir. Bununla birlikte, bunun sadece 4 mm veya daha az bir delik için işe yarayacağını unutmayın: çivinin neden olduğu bir delik iyi, ancak lastik yırtılırsa, bir arıza servisi çağırmanız gerekir.

Lastiği sabitlemek için aracı durdurun, motoru durdurun ve el frenini çekin. Ardından kapağı kompresörden kaldırın ve şişe sızdırmazlık maddesini bağlayın. Lastiğin kapağından kapağı çıkarın ve kompresörün hortumunu bağlayın, daha sonra kompresörün güç kablosunu araçtaki 12 volt sokete takın ve motoru çalıştırın. Sızdırmazlık maddesi lastiğin içine pompalanmalıdır ve beş ila yedi dakika içinde gitmeye hazır olmalısınız.

Bu işe yaramazsa, aracı krikoyla kaldırmayı, tekerleği döndürmeyi ve tekrar denemeyi deneyin.

Her iki işlem hakkında daha fazla bilgi kullanım kılavuzunuzda bulunabilir.

Suzuki oto çekiçi hizmetleri Suzuki oto lastik yardım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir