Kategoriler
Tata Yol Yardım

Tata Yol Yardım

Tata Yol Yardım 24/7 YOL YARDIMI Herhangi bir araç arızası tata yol yardım durumunda derhal ve sorunsuz bir hizmet almanızı sağlamak için TVS Auto Assit (Türkiye) Limited ile bağlandık

Yol yardımı ağımız ülkenin uzunluğuna ve genişliğine yayılmış ve Türkiye’deki şehirleri, otoyolları ve engebeli arazileri kapsıyor

Herhangi bir mekanik veya elektrik arızası ve / veya trafik kazası olması durumunda yapmanız gereken tek şey 0532 32 00 numaralı yardım hattımızı arayabilirsiniz.

Konumunuzu takip edeceğiz ve en yakın Yetkili Servis Sağlayıcının (ASP) hemen o noktaya ulaşmasını ve sorunu düzeltmesini veya aracın yerinde tamir edilememesi durumunda sorunu en yakın Tata Yetkili servisine çekmesini sağlayacağız. ASP’nin gösterge niteliğindeki tepki süresi aşağıda verilmiştir.

Tata Yol Yardım Gösterge Tepki Süresi:

Şehir Sınırı İçinde 60 dakika
Kara yolları ve diğer yerler 120 Dakika
(Tepki süresi konuma, araziye, trafik yoğunluğuna ve günün saatine bağlı olacaktır.)

24/7 Tata Yol Yardım Programı Detayları:

  1. Garanti Süresi İçinde Servis, yeni satın alınan tüm araçların garanti süresine kadar ücretsiz bir teklif olarak sunulmaktadır.
  2. Ücretli Program 24/7 politikasını herhangi bir Tata Yetkili bayi servisinden veya Tata Yetkili servis merkezinden satın alabilirsiniz. Bu politika için aşağıdaki seçeneklerimiz var.
  3. Daha fazla detay için Kadın Yardım Programı aşağıya tıklayın.

*Şartlar geçerlidir
Kadın Yardım Programı
ŞARTLAR VE KOŞULLAR

Hizmetleri Kadın tata yol yardım Programına kaydetmeden ve yararlanmadan önce (bundan böyle ‘Program’ olarak anılacaktır) için şartları ve koşulları dikkatlice okuyun.

Tata Yol Yardım UYGUNLUK

‘Kadın Yardım Programı’ kapsamında Tata Motors Limited (bundan böyle ‘TML’ veya ‘Şirket’ olarak anılacaktır), aşağıda belirtilen yerlerde Türk asistan olan tüm kadın sürücülere özel yardım sağlamayı amaçlamaktadır. geçerli bir ehliyete sahip olup, Araç Faturası, RC Defteri, Sigorta, PUC dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere araç belgelerine sahip olmalıdır ve alkolün etkisi altında olmamalıdır.

Tata Yol Yardım Kadın Yardım Programı

Giriş:

Tata Motors, Binek Araç İş Birimi acil arıza (EBD) masasına yeni bir Standart Çalışma Prosedürü ekledi ve burada Kadın Müşteriye (bundan böyle ‘Müşteri’ olarak anılacaktır) belirli bir hizmet kapsamı sağlanacaktır.
Bu avantaj, Müşterinin yardım istediği veya Bayan müşterinin yanında kadın sürücü (bundan böyle ‘Müşteri’ olarak anılacaktır) eşliğinde yardım istediği arıza durumları için geçerlidir.
Tüm hizmet, bu 14 lokasyonda TVS Auto Assist kendi devriye ekibiyle birlikte sağlanacaktır.
Bu program için servis zamanlaması yalnızca 08:00- 20:00 (tüm günler) arasında kullanılabilir.

  1. Amaç:

Bu aktivitenin amacı, yardım hattından tata yol yardım isteyen Kadın müşterilerine sadece 08:00- 20:00 (tüm günler) konusunda yardımcı olmaktır .
Uçtan Uca Aile üyelerinin de Araç BD statüsüne gönderildiği davanın takibi.

  1. Yer:

14 şehrin şehir sınırları içerisinde hizmet sunulmaktadır
Şehirler aşağıda belirtilmiştir.
Tüm hizmet, bu 14 lokasyonda TVS Auto Assist kendi devriye ekibiyle birlikte ele alınacaktır .
İSTANBUL
ANKARA
BURSA
İZMİR
ANTALYA
KONYA
DİYERBAKIR
SAMSUN
ADANA
MALATYA
TRABZON
URFA
GAZİANTEP

  1. Hizmet Kapsamı:

Tata Yol Yardım Pilin Yıkılması

Aracın akünün boşaltılması nedeniyle arızalanması durumunda, TVS Auto tata yol yardım, araç teknisyenini aracı uygun yollarla takviye ile çalıştırmaya ayarlayarak destekleyecektir. TVS Auto Assist işçilik maliyetini ve taşıma ücretlerini üstlenecektir.
Patlak teker

Aracın patlaması veya lastik patlaması durumunda, TVS Auto Assist, düz lastiğin yedek lastikle değiştirilmesini destekleyecektir. Yedek lastiğin bulunmaması durumunda, TVS Auto tata yol yardım arızalı lastiği onarmaya çalışacaktır. Bu servis, arıza yeri yakınında lastik tamirhanesinin bulunmasına dayanmaktadır. Böyle bir hizmetin sunulmasıyla ilgili tüm maliyetler son müşteri tarafından karşılanacaktır.

Tata Yol Yardım Çekme Yardımı

Bir Aracın arıza veya kaza nedeniyle hareketsiz hale getirilmesi ve aracı yola uygun hale getirmek için “Yerinde” ön desteğin mümkün olmaması durumunda, TVS Auto tata yol yardım , Aracı en yakın yetkili TML Bayisine devretme masrafını ayarlayacak ve karşılayacaktır. veya TASC. Bu hizmetler TVS Auto Assist tarafından en uygun görülen ekipman / malzemeler kullanılarak sağlanacaktır. Mekanik arıza, kazalar ve yerinde onarım yapılamayan anahtar kayıp vakalar için çekme mevcut olacaktır. Kaza durumlarında, eğer varsa, polis formalitelerinin tamamlanması üzerine çekme etkinleştirilecektir.

Tata Yol Yardım Çekme Modu

Konuma ve arızanın doğasına bağlı olarak, TVS Auto Assist, Düz yatak, Vinç ve çekici veya geçici çekici gibi farklı çekme modlarını asansör veya arabadan arabaya (dört tekerlekli taşıyan herhangi bir yük) kullanacaktır. Çekme, duruma göre her modda kullanılabilirlik sağlanacaktır.
5 Avantajları:

Tata Yol Yardım Yakıt Dağıtımı

Kapalı Araçta yakıt biterse. TVS Auto Assist, 5 litreye kadar yakıt ayarlayarak destek sağlayacaktır. Yakıt tedariki müsaitlik durumuna bağlı olacaktır. TVS Auto tata yol yardım işçilik maliyetini ve taşıma ücretlerini üstlenecektir. Araç müşteri yerinde ise bu hizmet geçerli olmayacaktır.Bu hizmet yerel yakıt mevcudiyetine dayanmaktadır. Yanlış yakıt ihmali sırasında, TVS Auto Assist Aracı en yakın bayiye çeker ve çekme maliyeti son müşteri tarafından karşılanır.

Tata Yol Yardım Çağrıda Yardım

Destek çağrısı yapılması durumunda, TVS Auto Assist, çözümler sunmadan önce temel sorunu anlamalıdır. Bazı küçük sorunlar telefonla desteklenebilir.

Tata Yol Yardım Taksi Yardımı

Kapalı bir Aracın arıza veya kaza nedeniyle hareketsiz hale getirilmesi ve aracın yerinde yapılabilmesi için “yerinde” ön destek mümkün değilse, TVS AUTO ASSIST, Kapalı Aracın en yakınına aktarılması için masrafı düzenleyecek ve karşılayacaktır. yetkili satıcı. Yolculuğuna devam etmek için TVS AUTO tata yol yardım . Taksi Yardımı ilk 50 km’ye kadar ücretsiz olacak, şehir sınırları dahilinde müşteriler tarafından ek ücret alınacaktır. Bu, garanti kapsamı programına göre sunulacaktır.
İlk yardım

TVS Auto Assist, yaralanma anında müşterilere küçük ilk yardım sağlamayı ayarlayacaktır.

Tata Yol Yardım Müşteri için ferahlık

TVS Auto Assist, arıza anında müşterilere serinletici içecekler (Atıştırmalıklar ve Su şişesi) sağlayacaktır.
Saklama Hizmeti

Arıza sırasında TVS tata yol yardım, aracın velayetini almak ve müşteriyi yerden kurtarmak için formaliteleri tamamlayacaktır.

Tata Yol Yardım Konaklama

Müşteri, Araç Modeli Garanti SÇP’sine göre 5.000 / – ‘ye kadar Konaklama talebi için uygundur. Aynı zamanda Premium Üyelik Konaklaması da geçerlidir.
Arıza sonrası müşterilerin takibi hala hedefe ulaşıyor

Çağrı Merkezi, Müşteri istenilen arızaya ulaşana kadar müşteri sonrası arızasını (araç çekilirse veya taksi ile destekleniyorsa) takip edecektir.
Aracın Çıkarılması veya Uzaklaştırılmasında Koordinasyon:

Aracın bir hendekte, çukurda veya vadide sıkışması veya yeraltı veya çatı katında park yapılması durumunda, mümkün olan yerlerde harici ajanslarla koordinasyon yapılacaktır. Maliyet müşteri tarafından karşılanacaktır. İşlem sırasında meydana gelen herhangi bir hasar müşteri tarafından karşılanacaktır.
tata yol yardım “Kadın Yardımı” programı kapsamında olmayan ek hizmetler sunması gerekiyorsa. Aynı masraflar yine müşteriye yansıtılacaktır.

Tata Yol Yardım Canlı arıza durumunu güncelleme

Acil Arıza Departmanını aradığında müşteriyi ailesine SMS göndermesi için sorgulamak zorunludur.
Çağrı Merkezi, SMS veya Çağrı yoluyla her 30 dakikada bir kadın müşterinin yakın aile bireyinin arıza durumunu günceller.
SLA

Trafik ve yol koşullarına bağlı olarak 45 dakika (Mekanik ve Saklama) ve çekme (60 dakika) içinde Mekanik Yardım ve Çekme Yardımı isteğinin Şehir Sınırlarına ulaşması için zamanında ulaşma çabamızdır.
Mobil Şarj Tesisi

tata yol yardım , arıza anında mümkün olan yerlerde müşterilere mobil şarj olanağı sağlayacaktır. Bu, arızaya katılan araçta bulunan güç bankası aracılığıyla yapılabilir. Şu anda bu tesis belirli araçlarla kullanılabilir.

Tata Yol Yardım Şehirler arası ödemeler

Şehirler arası octroi ücretleri ve ücretli ücretler ile diğer tüm devlet vergileri TVSAA tarafından karşılanacaktır.

Tata Yol Yardım Sunulan ek hizmetler

tata yol yardım “Kadın Yardımı” programı kapsamında olmayan ek hizmetler sunması gerekiyorsa. Aynı masraflar yine müşteriye yansıtılacaktır.

Servis zamanlamaları

Zamanlamalar: Sadece 20:00 – 05:00 AM (Tüm günler).
Kadın yardım servis numarası – 0532 320 05 00
GENEL ŞARTLAR VE KOŞULLAR

TML, ‘Kadın Yardım Programını’ önceden haber vermeksizin değiştirme, kısaltma veya sonlandırma hakkını saklı tutar.
Hizmetler, Tata Motors Limited’in kontrolü dışında herhangi bir nedenle kullanılamazsa TML sorumlu değildir.


Hizmet verirken TML veya TVS AA’nın kararı her bakımdan kesindir.


Müşteri yalnızca bu Program kapsamında Avantaj talep edebilir. Müşteri, TML / TVS AA tarafında, Program kapsamında hizmet sunarken Müşteriyi telafi etmek için parasal / başka herhangi bir yükümlülük olmayacağını kabul eder ve Müşteri’nin TML üzerinde (mali veya başka türlü) hiçbir talebi olmayacaktır.

TML veya iştirakleri, iştirakleri, bağlı kuruluşları,

ortakları, temsilcileri, temsilcileri, halefleri, görevlendirenler, bu etkinlik sırasında gizlilik politikasına uygun olarak, katılımcılar hakkında kişisel veriler toplayabilir
Müşteri, sağlam bir zihin, gerekli yasal yaşta olduğunu, Programın ve koşullarının açıkça anlaştığını garanti eder.


Müşteri, ücretsiz iradesinin yukarıda belirtilen tüm Şartlar ve Koşullarını koşulsuz olarak kabul eder ve yukarıda belirtilen şekilde hizmetlerden yararlanmak veya yukarıda belirtilen şartlar ve koşulları kabul etmek için Müşteri üzerinde herhangi bir zorlama veya zorlama veya gereksiz etki yoktur.


Şirket, bu Programın katılımcının gereksinimlerini karşılayacağına dair herhangi bir garanti vermez.
Şirket, iştirakleri veya bağlı şirketleri hiçbir durumda özel, dolaylı, cezalandırıcı,

örnek niteliğinde veya sonuçta ortaya çıkan kayıplardan veya herhangi bir zarardan sorumlu tutulamaz.


Müşteri, Şirket, yöneticileri, memurları, çalışanları, acenteleri, bağlı kuruluşları ve tedarikçilerini (i) müşterinin doğrudan veya dolaylı olarak ilgili herhangi bir yükümlülük, kayıp, talep ve masrafından (makul yasal ücretler dahil) zarar görmeyi, savunmayı ve zararsız tutmayı kabul eder. bu sözleşmenin ihlali, (ii) yasalara uyulmaması, (iii) herhangi bir Mahkeme veya Otorite tarafından alınan para cezaları, cezalar veya herhangi bir yaptırım ve (iv)

Müşterinin uygunsuz davranışları, şiddet içeren, küfürlü davranışları.


Tata Motors Limited, önceden haber vermeksizin kısıtlamayı değiştirme veya Programı durdurma hakkını saklı tutar. Tata Motors Limited’in herhangi bir Kararı, Programla ilgili her bakımdan ve her Müşteri için bağlayıcıdır ve bu konuda hiçbir yazışma yapılmayacaktır.


Müşteri, Hizmetlerden yararlanarak yukarıdaki hüküm ve koşulları kabul eder ve kabul eder. Bu hüküm ve koşulların herhangi birinin kabul edilmemesi, Müşterinin Programdan diskalifiye edilmesine neden olacaktır ve Müşteri bu konuda herhangi bir avantaj talep etme veya alma hakkına sahip olmayacaktır.


Bu Program İstanbul yasalarına göre yönetilecek ve yorumlanacak ve yorumlanacaktır. Herhangi bir anlaşmazlık durumunda sadece İstanbul Mahkemelerinin Yargı Yetkisi olacaktır.


Küçükler Hakkında: Bu Program 18 yaşın altındaki çocuklar tarafından kullanılamaz. Müşterinin ayrıca, Programından diskalifiye edileceği ehliyet, Kredi Kartı, Pasaport vb. Destekleyici belgelerle yaşını kanıtlaması istenecektir.


Bilgilerin Kullanımı ve Açıklanması: Aksi belirtilmedikçe, bilgilerinizi pazarlama ve araştırma amaçlarımızla ve Şirketimizin Gizlilik Politikasında belirtilen amaçlar için kullanabiliriz.

Sözleşme Devam Ediyor:

TML, bu yayını güncelleyerek bu Şartları zaman zaman değiştirebilir veya değiştirebilir; bu nedenle, güncel bilgileri tutmak için lütfen her ziyaretinizde ……… .. bu alanı ziyaret edin.


Veri Koruması: Bize verilen adınız ve e-posta adresiniz gibi kişisel detaylar sadece Şirketimizin Gizlilik Politikasına uygun olarak kullanılacaktır. Bize herhangi bir bilgi vermeden önce lütfen bunu dikkatle okuyun.
Woman Assist Programı kapsamındaki hizmetleri kullanarak, Woman Assist Programının kayıt ve koşullarına yasal olarak bağlı olmayı okuduğunuzu, anladığınızı ve koşulsuz olarak kabul ettiğinizi kabul edersiniz.

Woman Assist ROAD ASSISTANCE Programının hüküm ve koşullarını anlamanın kabulünü ve onayını imzalayarak, Programa kaydolduğunuzu ve Program kapsamındaki hizmetleri tamamen kendi isteğinizle gerçekleştirdiğinizi ve doğrudan veya ilgili / kaynaklanan tüm yükümlülükleri ve riskleri kabul ettiğinizi onaylarsınız. dolaylı olarak size Program kapsamında.

Bu Programın hüküm ve koşullarını kabul ederek, araç arızası veya kaza sonucu uğrayabileceğiniz herhangi bir yaralanma, ölüm, hasar veya kayıp dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla TML, TVSAA ve çalışanlarını tüm yükümlülüklerden çıkarırsınız.

Bu Programa ancak Programın hüküm ve koşullarını kabul ettikten ve imzaladıktan sonra kayıt olursunuz.

Yer:
Tarih:
Ad:
İmza:

24/7 Yolda Yardım Programı kapsamı
24/7 Yol yardımı hizmeti aracınızdaki aşağıdaki hizmetleri kapsar:

Stepne ile tekerlek değişimi


Yakıtın düzenlenmesi (Yakıt maliyeti gerçek maliyetle ödenecektir)
Akü, sigorta vb. İle ilgili elektriksel sorunların giderilmesi
Yerinde tamir edilebilen şikayetler için yerinde onarımlar
Garanti Kapsamında Müşteriler: Gerekirse (kazasız durumlar için) en yakın Tata Yetkili Satıcısı Atölyesine araç çekme veya vinçle çekme ve çekme için ücretsiz araç
Garanti Sonrası Müşteriler için Premium Plan: Gerekirse (kazasız durumlar için) en yakın Tata Yetkili Satıcısı Atölyesine ücretsiz olarak araç çekme veya vinçle çekme ve çekme için bir Araç Örneği

REDDİ

Erişim süresi gösterge niteliğindedir ve gerçek erişim süresi arıza çağrısı sırasında çağrı merkezi tarafından iletilecektir.
Arıza yerinde yerinde onarım, şikayetlerin niteliğine bağlı olacaktır ve ASP’nin takdirine göre olacaktır.


Uygulanabildiği yerlerde tüm masrafların doğrudan ASP ile ödenmesi gerekir
Şartlar ve koşullar, hizmet kapsamı, hariç tutmalar vb. Önceden bildirilmeksizin değiştirilebilir.

Daha fazla yardım için lütfen Atölye Hizmeti Pazarlama Yöneticilerimize başvurun.

Tata Motors,

mülkiyet süreniz boyunca sadece aracınıza korozyona karşı koruma sağlamakla kalmayıp aynı zamanda aracınızın gövde kabuğunun ömrünü uzatmaya yardımcı olacak Anti Pas Bakımlarının kullanılmasını şiddetle tavsiye eder.

Tata oto çekiçi hizmetleri Tata oto lastik yardım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir