Kategoriler
Tesla Yol Yardım

Tesla Yol Yardım

Tesla Yol Yardım sahiplerinin doğrudan Tesla Yol Yardım uygulaması aracılığıyla yol yardımı istemesine olanak tanıyan yeni bir güncelleme yapmaya başlıyor

Son birkaç aydır Tesla, maliyetleri artırmadan hizmeti iyileştirmeye çalışıyor.

Bu yılın başlarında CEO Elon Musk bu çeyrekte “hizmet bir numaralı önceliği” dedi:

“Bu çeyrekte en önemli önceliklerimizden birinin hizmet operasyonlarını iyileştirmek olduğunu belirtmek isterim. Gerçekten, benim bakış açımdan, bu çeyrekte önceliklerimin ne olduğunu düşündüğümde, İstanbul’daki ve İzmir, Ankara, Bursa, Antalya, ve diğer illerde hizmeti iyileştiriyor.

Ancak Tesla, hizmeti geliştirmeye çalışırken tartışmalı hareketler yaptı. Yol Yardım

Uygulamadan hizmet randevusu alma ve mobil uygulaması aracılığıyla yeni bir canlı hizmet durumu güncelleme özelliği başlattıktan sonra Tesla, müşterilerin yerel hizmet merkezlerini doğrudan arama yeteneğini almaya başladı.

Şimdi Tesla doğrudan

Tesla Yol Yardım mobil uygulaması aracılığıyla yol yardımı başlatılması ile mobil uygulaması aracılığıyla hizmet ikiye katlıyor.

Bazı sahipler, özelliğin mobil uygulamalarında göründüğünü görmeye başladı (anonim ipucu ile resimler):

Önceden, Tesla’nın yol kenarı yardım hattını aramak ve nerede olduğunuzu ve sorunun ne olduğu hakkında bir ajanla konuşmak zorundasınız, ancak Tesla’yı konum üzerinden uygulama aracılığıyla gönderebildiğiniz için, sorununuzu bildirebilirsiniz ve otomobil üreticisi hizmeti başlatın.

Tesla ayrıca kısa süre önce diğer süreçlerin otomasyonu da dahil olmak üzere hizmeti iyileştirmek için bir dizi girişim duyurdu :

“Araç durmadan önce bir çekici ve borçlu aracı otomatik olarak aramak için canlı yayın tespiti.”

Musk, sahiplerinin gerekli olmadığını düşünürlerse hemen iptal edebileceklerini söylüyor, ancak Tesla acil servis ve onarımları otomatikleştirmek istiyor.

Tesla son zamanlarda, CEO Elon Musk’un Tesla’nın hizmet kapsamının ‘aptalca bir gözetimini’ kabul etmesinin ardından hizmeti genişletme hakkında birkaç açıklama yaptı .

Otomobil üreticisi dün mobil servis filosunu genişlettiğini ve çeyrekte yeni servis merkezleri açtığını duyurdu.

Tesla , elektrikli araçlar ve yeşil enerji hakkındaki haberleri her geçen gün kuran Electrek’i okuyorsunuz . En son haberler için ana sayfamıza baktığınızdan emin olun ve döngüde kalmak için Twitter , Facebook ve LinkedIn’deki Electrek’i takip edin . Nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? Bizim göz atın YouTube kanalı en son yorumlara.

Tesla Yol Yardım bir ulaşım ve enerji şirketidir. ‘

Tesla Motors’ bölümü altında araç ve ‘Tesla Enerji‘ bölümü altında ev, ticari ve hizmet ölçekli projeler için sabit akü paketleri satıyor.

Firma 2016 yılında kardeş şirketi SolarCity’i satın aldı. Şimdi enerji bölümünün bir parçası.

Şirket, şu anda CEO, Kurucu Ortak, Başkan ve Ürün Mimarı olarak görev alan Elon Musk tarafından yönetilmektedir.

Tesla oto çekiçi hizmetleri Tesla oto lastik yardım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir