Kategoriler
Toyota Yol Yardım

Toyota Yol Yardım

Toyota Yol Yardım, aracın en yakın yetkili Toyota Yol tamircisine götürülmesini sağarlayacaktır. Aracın Yolda kaldığı yerden alınıp güvenli bir yere çekilecektir.

Toyota yol yardım kesinlikle bir çözüm bulmanıza yardımcı olabilir, ancak sunulan çözümle ilgili maliyetleri karşılayamayabilir. Arıza, ana kullanıcının evinden 50 km’den daha uzakta meydana gelirse:

Ürün Özellikleri
Mekanik arıza
Kaza
Pilot hatası: Yakıt yok, Pil bitmiş, Patlak lastik, Anahtarlar kayıp veya kilitli
çekme

Toyota Euro Care, aracın en yakın yetkili Toyota tamircisine götürülmesini ayarlayacaktır. Aracın toparlanmayı beklerken güvenli bir yerde saklanması gerekiyorsa, Toyota Euro Care bu depolamanın bedelini maksimum 100 tl değerine kadar düzenleyecek ve ödeyecektir. Yardım şirketi ayrıca,

etkilenen araç tarafından çekilen herhangi bir römork veya karavanı (standart 50 mm çeki demiri) aynı yetkili Toyota tamircisine taşımayı ayarlayacaktır.

Toyota Yol Yardım Mesajlar ve öneriler

Sorun ne olursa olsun, araba hırsızlığı, kayıp kredi kartları, hastalık, yasal veya genel tavsiye gerektiren durumda,

Toyota Yol Yardım ekibi bilgilendirilmek veya bilgilendirilmesi gereken birine mesaj göndermek için hazırdır.

Hareketli araç koleksiyonu

Yeniden hareket ettirilen aracın, kullanıcının ikametgahından 50 km’den daha uzakta bulunan yetkili bir Toyota tamircisinden götürülmesi gerekiyorsa,

kullanıcının talebi üzerine Toyota Eurocare, bir kişi için tek yönlü birinci sınıf demiryolu taşımacılığı ayarlayacak ve ödeyecektir. arabanın hareket ettirildiği yere.

Tren yolculuğunun 6 saati aşması durumunda alternatif olarak birinci sınıf uçak bileti verilecektir.

Arıza, ana kullanıcının ev adresine 50 km’den daha fazla uzaklıkta olursa ve yetkili Toyota tamircisi aynı gün içinde aracı hareket ettiremezse,

sürücü ve yolcular aşağıdaki avantajlardan birini seçebilir:

Toyota Yol Yardım Otel

kullanıcının, taşınırken aracın yakınında kalmak istediği takdirde,

Toyota Eurocare kullanıcı ve yolcular için maksimum dört geceye kadar ve kişi başı gecelik 200 değerinde otel konaklaması ayarlayacak ve ödeyecektir. yerel müsaitlik durumuna bağlıdır.

Yemekler ve diğer dolaylı maliyetler kullanıcının ve yolcuların sorumluluğundadır.

Devam eden seyahat
Toyota Yol Yardım, sürücü ve yolcular için birinci sınıf demiryolu taşımacılığı ayarlayacak ve ödeyecek,

bu da kapalı bölgedeki orijinal varış noktasına yolculuklarına devam etmelerini veya kullanıcının normal ikamet yerine (aracın kayıt ülkesi) geri dönmelerini sağlayacaktır. ).

Tren yolculuğunun 6 saati aşması durumunda business class uçak bileti verilecektir.

şoför
Kapsanan araçta seyahat eden tüm sürücüler hastalanırsa ve yolculuğa devam edilemezse, Toyota Euro Care masrafları kendisine ait olmak üzere bir şoför sağlayacaktır.

Şoför, geri kalan yolcuların kullanıcının ikametgahına devam etmelerine veya kapalı bölgedeki orijinal varış yerine yolculuklarına devam etmelerine yardımcı olacaktır. Şoförün sağlanması dışındaki tüm yardımcı masraflar kullanıcı tarafından karşılanmalıdır.

Toyota Yol Yedek araç

Kullanıcı bir yedek araç kullanmayı tercih ederse, Toyota Euro Care benzer bir kategoride onarım süresi boyunca ve en fazla üç günlük bir süre ile sınırlı bir yedek araç sağlayacaktır. Eşdeğer bir araç sağlamak için her türlü çaba gösterilecek olmakla birlikte,

kısıtlı yerel mevcudiyet veya işe alınan bir şirketin veya başka bir kuruluşun kullanıcıya bir araç tedarik etmemesi nedeniyle ortaya çıkan sorunlar için hiçbir sorumluluk kabul edilemez.

Kira bedeli dışındaki tüm yan masraflar kullanıcı tarafından karşılanmalıdır.

Toyota oto çekiçi hizmetleri Toyota oto lastik yardım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir