Kategoriler
İzmir Urla

Urla Oto Çekici

Urla Oto Çekici ‘de, çeşitli çekme yeteneklerimiz ve geniş servis seçeneklerimiz kapsamlı deneyimimizi tamamlıyor. Bu endüstrinin, araç sorunlarının çözümünde uygun hizmetin gerekli olduğu acil durum temelli bir zihniyet gerektirdiğinin farkındayız; ancak

Urla Oto Çekici olarak bakım kalitemizin bu standardı karşılamasını engellemeyi reddediyoruz. Bunun yerine, mükemmellik ve güvenliğin her zaman önce gelmesi gerektiği ilkemize bağlı kalıyoruz.
Önceden Hazırlanmış ve Tutkuyla Proaktif


İster trafiğin yoğun olduğu saatlerde mahsur kalmış olun, ister gece yarısı ve görünürde bir araç yoksa, acil durum görevlilerimiz haftanın 7 günü 24 saat aramanıza cevap vermek için buradalar. Şirketimizin başarısının hayati bir parçası olarak, sevk görevlileri, ekibimizin bir üyesinin yardımınıza uygun bir şekilde ve zamanında gönderilmesini sağlar.


Urla Oto Çekici, yaklaşık bir asırdır sektörde sürekli olarak güvenilir, yüksek kaliteli hizmetler sunmak için gereken uzmanlık ve deneyime sahip bir firma olarak kendini kanıtlamıştır. Yıllar geçtikçe, endüstri standartlarını aşma konusundaki sürekli kabiliyetimize katkıda bulunan, verimli bir şekilde tasarlanmış çekici kamyonları biriktirdik.

Her kamyonun kendine özgü çekme yetenekleri, sürücülerimizin hassasiyetiyle birleştiğinde, herhangi bir olası hasarı önlerken her çekmeyi ve kurtarmayı güvenli hale getirir.

Filomuzla Tanışın
Çeşitli filomuz, ağır hizmet, orta hizmet, hafif hizmet ve düz yataklı çekicilerden oluşmaktadır; bunların her biri, bir dizi aracı çekmek ve bakımını yapmak için farklı şekilde tasarlanmıştır: traktör römorklarından ağır hizmet ekipmanına, otomobillere ve motosikletler.


Her çekme ve kurtarma durumunun benzersiz olduğunu tam olarak anlıyoruz, bu nedenle ekibimiz her durumu kişisel olarak değerlendirmek için uzmanlıklarını kullanıyor. Bu şekilde, müşterilerimizin özel ihtiyaçlarına yardımcı olmak için uygun personel ve araçların gönderilmesini sağlayabiliriz.


Urla Oto Çekici AĞIR HİZMET TİPİ ÇEKME

Kamyonlarınızdan veya ekipmanlarınızdan biri hizmet dışı olduğunda, kar hanenizi olumsuz yönde etkiler. Atlas olarak, ağır hizmet aracınızı tekrar yola çıkarmak için doğru ekipmana ve uzmanlığa sahibiz.

ORTA YÜK ÇEKME
Orta hizmet çekici kamyonlarımız, çekme kabiliyetleri açısından son derece çok yönlüdür – 1 tonluk kamyon ve minibüslerden küçük kamyonetlere kadar çok çeşitli araçları kurtarır.

HAFİF HİZMET ÇEKME
Arabanız kilitli değilken, kamyonunuzla ilgili sorunlar yaşıyor veya motosikletinizi çekmeye ihtiyaç duyuyor olun, ekibimiz sizinle ve otomobilinizle ilgilenebilir.

DÜZ YATAKLI ÇEKME
Değerli arabanızın veya kamyonunuzun arızalanması ve bir servis istasyonuna çekilmesi gerektiğinde, düz yataklı bir çekici kamyon, güvenli bir şekilde çekilirken aracınızın herhangi bir hasara uğramayacağı konusunda daha fazla gönül rahatlığı sağlayabilir.

Araçları Hızla ve Dikkatlice Yola Çıkarma
Arızalı aracınız için endişelenmeyi bırakın ve hemen Urla Oto Çekici’yi arayın. Hızla orada olacağız, aracınızı güvenli bir şekilde çekeceğiz ve güvenilirliği ve güvenilirliği çekici sektörüne bakışınıza bir kez daha geri getireceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir