Kategoriler
Artvin Yusufeli

Yusufeli Oto Çekici

Yusufeli Oto Çekici Yol kenarında yardım almak, yoldayken kendinizi daha güvenli, kendinden emin ve korumalı hissettirmek için uzun bir yol kat eder. Bu tür bir sigorta ile, yolda herhangi bir sorunla karşılaşırsanız. Tekrar hareket etmenize yardımcı olabilecek veya arabanızı yanınızda garaja götürebilecek bir arıza uzmanına erişebileceğinizden emin olun.

Yusufeli Oto Çekici

Kayıt sürecimiz, yol servisi çağrılarınızı nasıl ele alacağımızı belirlemenize olanak tanır. Yetkilendirme prosedürünü, faturalama gereksinimlerini, veri toplama. Ve raporlamanın yanı sıra sahip olabileceğiniz diğer özel gereksinimleri siz belirlersiniz. Kullanım geçmişini ve maliyet birikimini gösteren özelleştirilmiş raporlar mevcuttur çünkü bu da masrafları kolayca takip etmenize ve endişeleri belirlemenize olanak tanır.

En önemlisi, Yusufeli Oto Çekici hizmetleri yılın 365 günü, günün 24 saati mevcuttur. Telefon hatları, canlı profesyonel hizmet koordinatörleri tarafından yanıtlar. Çünkü bir telesekreter hizmeti veya telesekreter kullanmayız. Bu profesyoneller, hızlı yanıt için kurum içi bilgisayarlı bir gönderim sistemini verimli bir şekilde kullanmak üzere eğitilmiştir.

Yol yardımı veya teminat, çoğu sigortacının ‘arıza teminatı’ dediği şeyin bir özelliğidir. Politikanızda yol kenarı yardımına sahip olmak , siz yoldayken aracınız arızalandığında. Size yardımcı olmak için bulunduğunuz yere bir temsilci gönderileceği anlamına gelir.

Size ulaştıklarında, bu temsilci, hareket halindeyken geri dönebilmeniz için sizin adınıza arabayı tamir etmeye çalışacaktır. Aracınız yol kenarı onarımının ötesinde ise, sahip olduğunuz koruma düzeyine bağlı olarak. Tercihinize ve onarım durumuna bağlı olarak aracınızı sabitleyeceğiz. Bir gecede muhafaza edilecek en yakın garaja çekiyoruz.

Aracınızı seçtiğiniz bir hedefe götürmeyi içeren bir arıza politikanız varsa. Aracı ayrıca aracınızın çekilmesi gerektiğinde mahsur kalmamanızı sağlamak için mesafeye bağlı olarak sizi varış noktanıza da götürecektir. Bu yol kenarı kurtarma masrafları ve gideceğiniz yere yolculuk.

Yol kenarı yardım sigortanız varsa, birçok sigorta şirketi arızalanırsa arabanızda kalmanızı. Ve yardım devriyesinin size ulaşmasını beklemenizi tavsiye edecektir. Bu normalde güvenlik içindir ve mühendislere ne olduğunu açıklayabilmenizi sağlamak içindir. Böylece sorunu analiz etmek ve düzeltmek için en iyi konumdadırlar. Herhangi bir sorunda hemen bize ulaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir